Wieczór Be The Change #21

22 Stycznia 2019, 18:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  bilet wstępu na Wieczór Be The Change #21
22 Stycznia 2019, 18:00 100,00 zł
Bilet na warsztat kulinarny ze Szkołą Gotowania Little Chef www.littlechef.pl w godzinach 19:00-20:30
Warsztat jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6 r. ż.
bilet na warszat kulinarny z Little Chef dla dziecka 6+

Bilet na warsztat kulinarny ze Szkołą Gotowania Little Chef www.littlechef.pl w godzinach 19:00-20:30
Warsztat jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6 r. ż.

22 Stycznia 2019, 18:00 50,00 zł
Bilet dla dziecka od 2. do 5. r.ż. na warsztat sensoryczny z metodykami z przedszkola Montessori Ala Ma Kota
Warsztat odbywa się w godz. ok. 19:00-20:30
bilet na warsztat sensoryczny z Ala Ma Kota dla dziecka 2-5 lat

Bilet dla dziecka od 2. do 5. r.ż. na warsztat sensoryczny z metodykami z przedszkola Montessori Ala Ma Kota
Warsztat odbywa się w godz. ok. 19:00-20:30

22 Stycznia 2019, 18:00 50,00 zł

Be the change to cykliczne wieczorne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu, podczas której prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu. 

Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Cztery kobiety opowiadają, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

Zmiana nieustannie towarzyszy kobietom z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Jest jedynym pewnym elementem życia. Często prowadzi do niesamowitych i dość niespodziewanych efektów. Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci, postanowiłyśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Poprzez te historie chcemy zachęcić do zmiany, której się obawiają, ale również pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami, może ten potencjał wyzwolić. 

Na scenie zobaczymy 3 kobiety z niezwykłymi historiami - Natalię Grzegorzek, Monikę Jurczyk i Marzenę Mazur.

Natalia Grzegorzek


Prezeska Koskino Sp. z o.o. Z wykształcenia antropolożka, z zawodu producentka filmowa. Producentka filmu "KAMPER" z 2016 r, polska koproducentka filmu "Winter Flies"/ "Kawki na drodze" będącego tegorocznym czeskim kandydatem do Oscara. Jej najnowsza produkcja - film "Córka trenera" Łukasza Grzegorzka z Jackiem Braciakiem w roli głównej - wchodzi do kin w marcu 2019 r.


Monika Jurczyk - Osa

Szefowa Wszystkich Szaf - mówi o sobie:

"W 2006 roku wymyśliłam sobie zawód: osobista stylistka. To doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem dziś. Nadal lubię zawodowo chodzić na zakupy, ale przyjemność sprawia mi też pisanie książek o stylu oraz dawanie wykładów motywujących do zmian. Zmian nie tylko w szafie. Wierzę, że ubranie to narzędzie do głębszych zmian w życiu. Prywatnie uwielbiam być kobietą i mamą. Lubię polskie morze. Wierzę w autentyczność."


Marzena Mazur

Doktor psychologii biznesu z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim, a jednocześnie badaczka i poszukiwaczka mechanizmów psychologicznych w świecie biznesu. Coach interwencyjny, mentorka i wykładowczyni na studiach MBA. Ekspertka w dziedzinie rozwijania talentów, autorka książek i publikacji w prasie branżowej. Promotorka kobiecego stylu przemawiania. Członkini Międzynarodowego Stowarzyszenia Mentorów i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Współzałożycielka Klubu Kobiet Mówiących na Głos. Apologetka wartości przez małe "w". Od 10 lat autorka i gospodyni audycji "Strefa Szefa" w radiu TOK FM - pierwszej ogólnopolskiej audycji o zarządzaniu.


Agenda spotkania:

18:00 - rejestracja, networking, poczęstunek

19:00 - sesja Be The Change

20:30 - podsumowanie i zakończenie

Możliwy jest udział w wydarzeniu dzieci - zapraszamy dzieci od 6 r.ż. na warsztat kulinarny ze Szkołą Gotowania Little Chef. Warsztat odbędzie się w godzinach 19:00 - 20:30


Wieczór Be The Change to jak zwykle okazja do networkingu przy winie i smacznym poczęstunku. Mile widziane będą zarówno bywalczynie naszych śniadań, warsztatów i konferencji, jak i te Panie, które po raz pierwszy dołączą na wydarzenie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Zapraszamy także Panów :-) Będziemy Was gościć w kreatywnych wnętrzach Brain Embassy.


Serdecznie zapraszamy, 

Kasia Wierzbowska i Dorota Czekaj

z całym zespołem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet


Partnerzy wydarzenia:


      


        Wydarzenie zorganizowane w ramach programu Biznes w Kobiecych Rękach. Grant przyznany przez United Way Worldwide dzięki funduszom przekazanym przez Citi Foundation.Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa